Kunstliefhebbers opgelet: Kapelle Cultureel sluit het seizoen af met een lezing én een kleurrijke kunstmarkt
Kunstliefhebbers opgelet: Kapelle Cultureel sluit het seizoen af met een lezing én een kleurrijke kunstmarkt Picasa

Lezing en kunstmarkt vormen seizoensslot Kapelle Cultureel

Kunst en cultuur 58 keer gelezen

Kapelle - Kapelle Cultureel sluit in mei het jaarprogramma af met een kunstlezing en de jaarlijkse kunstmarkt met schildersdag.

De afsluiting begint op vrijdag 8 mei met een kunstlezing door Jan Westerweel in de Mozeskerk in Biezelinge. De lezing start om 20.00 uur en gaat over de Franse kunstenaar Pierre Bonnard (1867-1947). Bonnard stond bekend om zijn gebruik van kleur en licht en werkte voornamelijk in Zuid-Frankrijk. Hij was naast schilder ook actief als graficus en illustrator. Westerweel, afkomstig uit Goes, was docent tekenen en kunstvakken en houdt zich zelf al jarenlang bezig met tekenen en schilderen. Voor de lezing zijn gratis toegangskaarten te bestellen via de website van Kapelle Cultureel.

Op zaterdag 16 mei volgt van 10.00 tot 16.00 uur de jaarlijkse Kunstmarkt & Schildersdag rond de Nederlandse Hervormde Kerk in Kapelle. Tijdens deze dag tonen en verkopen kunstenaars hun werk aan bezoekers. Het thema van dit jaar is ‘Kleurrijk’. Ook zijn er live muziekoptredens.

Bezoekers kunnen daarnaast deelnemen aan een schilderworkshop van Jan Westerweel. Deelname kost 30 euro. Aanmelden en meer informatie is te vinden via www.kapellecultureel.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Met korting naar het Bevrijdingsfestival in Vlissingen: NS biedt tot 60 procent korting op treinkaartjes.
NS stunt met korting voor bevrijdingsfestival Vlissingen Algemeen 28 minuten geleden
Kunstliefhebbers opgelet: Kapelle Cultureel sluit het seizoen af met een lezing én een kleurrijke kunstmarkt
Lezing en kunstmarkt vormen seizoensslot Kapelle Cultureel Kunst en cultuur 2 uur geleden
oranjezon
Natuurbrandrisico in Zeeland verhoogd naar ‘extra alert’ Algemeen 5 uur geleden
Afbeelding
Meer meldingen huiselijk geweld: druk op Veilig Thuis blijft oplopen Algemeen 22 uur geleden
Van Kapelle naar de musicalwereld: Thom werkt aan zijn droom, terwijl 'Foxtrot' binnenkort het dorp bezoekt.Foto: Peggy de Haan
Kapelse Thom werkt aan musicaldroom Algemeen 23 uur geleden
Het Banjaardstrand op Noord-Beveland.
Zonnebrand uit de tas: het wordt flink warm Weer 29 apr, 11:27