Met korting naar het Bevrijdingsfestival in Vlissingen: NS biedt tot 60 procent korting op treinkaartjes.
Met korting naar het Bevrijdingsfestival in Vlissingen: NS biedt tot 60 procent korting op treinkaartjes. Foto: NS

NS stunt met korting voor bevrijdingsfestival Vlissingen

Algemeen 65 keer gelezen

Kapelle/ Vlissingen - Treinreizigers krijgen korting op kaartjes richting Zeeland. Voor het Bevrijdingsfestival Zeeland op 5 mei in Vlissingen biedt NS tot 60 procent korting op treinreizen.

De actie volgt op een eerdere proef rond werkzaamheden aan de Vlaketunnel, waarbij eveneens korting werd gegeven. Tijdens die periode werden ruim 12.500 goedkopere kaartjes verkocht, tegenover circa 1.500 in een vergelijkbare periode zonder actie. Met de nieuwe korting wil NS onderzoeken of dit effect ook bij een evenement optreedt.

De zogenoemde PrijsTijd Deal is beschikbaar via de NS-app en online. Kaartjes moeten minimaal een dag van tevoren worden gekocht. De korting geldt voor reizen vanuit het hele land van en naar Vlissingen, ook in de spits.

Reizigers wordt aangeraden vooraf de reisplanner te raadplegen en rekening te houden met de laatste trein, die om 23.20 uur uit Vlissingen vertrekt.

Het Bevrijdingsfestival Zeeland vindt plaats op 5 mei en ligt op loopafstand van het station.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Met korting naar het Bevrijdingsfestival in Vlissingen: NS biedt tot 60 procent korting op treinkaartjes.
NS stunt met korting voor bevrijdingsfestival Vlissingen Algemeen 1 uur geleden
Kunstliefhebbers opgelet: Kapelle Cultureel sluit het seizoen af met een lezing én een kleurrijke kunstmarkt
Lezing en kunstmarkt vormen seizoensslot Kapelle Cultureel Kunst en cultuur 3 uur geleden
oranjezon
Natuurbrandrisico in Zeeland verhoogd naar ‘extra alert’ Algemeen 6 uur geleden
Afbeelding
Meer meldingen huiselijk geweld: druk op Veilig Thuis blijft oplopen Algemeen 23 uur geleden
Van Kapelle naar de musicalwereld: Thom werkt aan zijn droom, terwijl 'Foxtrot' binnenkort het dorp bezoekt.Foto: Peggy de Haan
Kapelse Thom werkt aan musicaldroom Algemeen gisteren
Het Banjaardstrand op Noord-Beveland.
Zonnebrand uit de tas: het wordt flink warm Weer 29 apr, 11:27