Trompetklas in Kapelle
Trompetklas in Kapelle Bätz-Witte Concerts Kapelle

Trompetensemble in de Hervormde Kerk

Algemeen 97 keer gelezen

Kapelle - In de Hervormde Kerk in Kapelle vindt zaterdag 6 juni een concert plaats in het kader van de serie ‘Meester & Leerling in de Muziek’. Het concert wordt verzorgd door de trompetklas van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en organist Joël Boone.

Het trompetensemble staat onder leiding van Erwin ter Bogt, solotrompettist van het Residentie Orkest Den Haag en hoofdvakdocent trompet aan het conservatorium. Ook docenten Gertjan Loot van het Nederlands Philharmonisch Orkest en Robert-Jan Hoffman van het Residentie Orkest verlenen hun medewerking aan het concert.

Joël Boone studeerde orgel aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag bij Jos van der Kooy. In 2024 rondde hij zijn bacheloropleiding cum laude af met een recital in de Sint-Bavokerk in Haarlem. Tegenwoordig is hij organist van de Duinzichtkerk in Den Haag.

Het concert begint om 20.00 uur. Meer informatie is te vinden op www.batzwitteconcertskapelle.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie